זוארץ | המרפאה
המרפאה

קליניקה לרפואה משלימה המשלבת מגוון שיטות ובראשן הרפואה הסינית, יחד עם ראייה מערבית.
תפיסת העולם שלנו היא שכדי לעזור למטופל בצורה מלאה ושלמה לא מספיק להתמקד באספקט אחד של הבעיה או החולי ואף לא במצב הגופני הכללי. הרפואה הסינית היא אמנם רפואה הוליסטית הרואה את הגוף כיחידה שלמה, אולם אנו לא מסתפקים בכך ומשלבים ברפואה המשלימה (המתייחסת בעיקר לגוף) גם טיפולים פסיכולוגיים ונפשיים מאסכולות שונות. בנוסף, אנו מבינים שעבור מטופלים החיים בעולם המערבי בכלל ובישראל בפרט, נדרשת הבנה עמוקה יותר - של הרקע האישי, של הסביבה ושל המסוגלות של כל חולה להתגבר על הבעיות והמכאובים שלו עצמו. לכן, הטיפולים והפרקטיקות מעולם הרפואה הסינית משולבים בראייה מערבית ובכלים מעולם הרפואה המודרני.
בקליניקה ימצא כל מטופל מטרייה רחבה במיוחד של טיפולים, הנותנים מענה לצרכים שונים ולבעיות מגוונות: שילוב של טכניקות שונות מעולם הרפואה הסינית לצד פסיכותרפיה, פסיכוטראומה וטיפולי גוף-נפש.
בנוסף לטיפולים השונים אנו מכינים בעצמנו מוצרי רוקחות טבעית, בהם מוצרים רפואיים לטיפול בכאבים שונים וכן מוצרי קוסמטיקה רפואית.
לאורך השנים הפכה הקליניקה לבית חם ומחבק עבור מטופלים רבים, ואנו פוגשים לא מעט משפחות שבהן מגיעים לטיפול בני הדור השני והשלישי.

 


 
כל הזכויות שמורות לשאול ולילך זוארץ 2019
good