הטיפולים שלנו
אחת משיטות הרפואה העתיקות ביותר בעולם, הרואה את האדם כיחידה שלמה, ומבוססת על אלפי שנים של התבוננות בגרמי השמיים, בטבע ובאדם עצמו. במשך אלפי שנים הייתה זו הרפואה היחידה בחצי המזרחי של יבשת אסיה, ומיליארדי אנשים טופלו בשיטה זו. הרופאים הסינים תיעדו את התובנות הקליניות שנצטברו במהלך הטיפולים, וכתוצאה מכך מכילה הרפואה הסינית ידע רב ומגוון שיטות להתמודדות עם מגוון רחב של בעיות רפואיות.
תהליך האבחון כולל תשאול מעמיק, בדיקת דופק, אבחון הלשון ואבחנות גוף שונות. האבחון ברפואה הסינית משקיף מעבר לסימפטומים, ומתמקד יותר באיתור השורש לחוסר האיזון אצל המטופל.
הטיפול עצמו כולל דיקור, טיפול בצמחי מרפא, טכניקות מגע, שילוב תזונה נכונה ואף הדרכה לפעילות גופנית המתאימה למהלך הטיפולי. בימינו עלתה רמת המודעות בעולם המערבי ליתרונותיה של הרפואה הסינית, ומחקרים מודרניים רבים מאששים כיום בעזרת טכנולוגיה חדשנית, תובנות שאליהן הגיעו חכמי סין לפני יותר מ-3,000 שנה. כיום גם קופות החולים ובתי החולים משלבים טיפולי רפואה סינית במערך הרפואי שלהם. 
 
יתרונות הרפואה הסינית
הרפואה הסינית במהותה הינה רפואה מונעת שמטרתה להביא את האדם לאיזון מלא ולהימנע מבעיות שונות עוד בטרם יחמירו, ויתבטאו כחולי. רפואה זו מטפלת לא רק בתסמינים אלא גם בשורש הבעיה. הרפואה הסינית הינה מכלול שלם של תת-תחומים ובשל כך יכולה לתת מענה למגוון רחב של בעיות, ומתאימה לכל סוגי הגילאים והאוכלוסייה.

שיטות הטיפול שלנו
זוארץ
רפואה סינית
דיקור סיני
צמחי מרפא
טיפול בקפסולת אוקסיזן
אוקסיזן
זוארץ
רפואה סינית
דיקור סיני
צמחי מרפא
טיפול בקפסולת אוקסיזן
אוקסיזן
כל הזכויות שמורות לשאול ולילך זוארץ 2019
good