הטיפולים שלנו

אנטי-אייג'ינג סיני

 
 
להזמנת טיפול
הרפואה הסינית מציעה מספר שיטות לחידוש הנעורים ולהחייאת עור הפנים. הטכניקות השונות מאפשרות לעור לחדש את עצמו באמצעות מטבוליזם של תאי העור, ניקוז הרעלים ויצירת תאים חדשים. הזרמת הדם המוגברת לאזור הפנים מעודדת את זרימת הצ'י ומגבירה את אספקת החמצן לרקמות.
הטיפולים הקוסמטיים יהיו תמיד חלק ממהלך טיפולי רחב יותר, שכן הפנים הם "תמונת מצב" של תפקוד האברים השונים בגוף, ובכדי למנוע הישנות של הסימפטומים (שינוי במראה הפנים) יש לטפל בשורש הבעיה.

טיפולי אנטי-אייג'ינג
  • שקיות צמחים - עיסוי עמוק באמצעות שקיות כותנה ממולאות בצמחים ומחוממות באדים. שילוב החום והלחות מזרים את הדף, פותח חסימות, משחרר את השרירים היוצרים את הקמטוטים, פותח את הנקבוביות ומאפשר הן ניקוי יסודי של העור והן כניסה של לחות אל העור. בנוסף לאפקט הקוסמטי הטיפול מאפשר הרפיה ושחרור, הרגעה ואיזון אנרגטי, הקלה על עייפות, שיפור סירקולציית הדם והלימפות.
  • גואה-שה - טכניקת ריפוי סינית בת כ-2,000 שנה. המונח מורכב משתי מילים: "גואה" שמשמעותה לקרצף, לשפשף או לסחוט ולמצות, ו"שה" שמשמעותה רעלן או חול. הטיפול משלב שימון של העור בשמן או קרם המכילים ויטמין E, וקרצוף עדין של העור. הטיפול ממריץ את הדם, מסלק רעלים, מגמיש את העור ומעניק לו מראה רענן.
  • רולרים - טיפול באמצעות גלגלת פלסטית שאליה מחוברות 192 מחטים זעירות. הטיפול מתחיל במשיחת העור בסרומים ושמנים המזינים אותו, מסייעים בחידוש הרקמות ומגבירים את ייצור הקולגן והאלסטין. הגלגלת מסייעת להחדרת חומרים פעילים לעור, חידוש התאים והזרמת הדם והצ'י לפנים ביעילות. הטיפול מחיה את העור, מבהיר אותו ומחזיר לו ברק וחיוניות, מטפל בנשירת שיער, מטשטש כתמים וכתמים ועוד.
  • בלה-באצ'י לפנים - טיפול המבוסס על כוסות רוח. עיסוי הפנים בשיטה זו משפר את מראה העור ומרקמו, מרגיע את המטופל, מגביר את זרימת הדם לפנים ומאפשר ניקוז רעלים וניקוי העור. 


     
יתרונות הטיפול
  • טיפול טבעי, בטוח, זול יחסית וללא סיכונים ותופעות לוואי
  • ללא צורך בניתוחים, הזרקות או שימוש בתרופות
  • ניצול הפוטנציאל הטבעי של העור והמאגרים הטבעיים בגוף לחידוש תאי העור, הזרמת קולגן ומילוי הקמטים
  • לחות טבעית שבאה מבפנים
טיפולי הפנים משלבים את כל הכלים יחד. מספר הטיפולים המומלץ בסדרה הוא בין 7-12 (טיפול שבועי או דו שבועי באורך של כשעה), בהתאם לגיל, לבריאות ולמצב העור של המטופל. ברוב המקרים, בסוף סדרת הטיפולים השיפור ניכר, וטיפול "תחזוקתי" אחת לחודש יבטיח את שמירת התוצאות והמשך השיפור במשך כ-3-5 שנים.
 
שיטות הטיפול שלנו
זוארץ
רפואה סינית
דיקור סיני
צמחי מרפא
טיפול בקפסולת אוקסיזן
אוקסיזן
זוארץ
רפואה סינית
דיקור סיני
צמחי מרפא
טיפול בקפסולת אוקסיזן
אוקסיזן
כל הזכויות שמורות לשאול ולילך זוארץ 2019
good