הטיפולים שלנו

רוקחות טבעית


 

 

 

להזמנת טיפול
ארומתרפיה הינה ענף ברפואת הצמחים, ובה עושים שימוש בשמנים אתריים למטרות טיפול, ריפוי והתפתחות רוחנית. השמנים האתריים, שמנים ארומטיים וצמחים ארומטיים שימשו מאז ומקדם לריפוי, למדיטציות, לטקסים, להנאה, לטיפוח ולתזונה. ארומתרפיה היא שיטה הוליסטית יעילה לטיפול בבעיות בריאות וניתנת גם לשילוב עם שיטות טיפול הוליסטיות נוספות.
שמנים אתריים מופקים מהחלק נושא הריח בצמחים ומכאן השם ארומה – ריח, תרפיה - ריפוי. חוש הריח הינו הקדמון והבלתי אמצעי מבין החושים - ולכן תגובת המוח לריח היא מיידית. לשמנים האתריים יכולת חדירה מהירה לגוף, הם חודרים אלינו דרך חוש הריח, דרך העור ודרך מערכת העיכול.
אחד העקרונות הבולטים עליהם מתבססת הארומתרפיה היא העובדה שהשמנים האתריים חודרים דרך העור ומגיעים אל מחזור הדם. דבר זה מתאפשר בשל העובדה שהזיקוק באדים מפיק מהצמח רק את החלק הנדיף, אשר כולל רכיבים צמחיים בעלי משקל מולקולרי נמוך ולכן חדירותם גבוהה. לאור עובדה זו, חשוב מאד כי השמנים האתריים בהם אנו משתמשים לצורכי ריפוי יהיו נקיים לחלוטין מחומרים מזיקים, ויכילו חומרי ריפוי איכותיים ביותר.
 
אדמה אורגנית המתוחזקת ומוזנת נכון, הינה אורגניזם חי ונושם הפועל בשיתוף עם מיליוני חיידקים, תולעים ומיקרואורגניזמים שונים הפועלים בה והופכים אותה לחגיגה של חומרי תזונה מהם ניזונים הצמחים. קרקע אשר נעשה בה שימוש ממושך בחומרי הדברה מאבדת מאיכותה. היא ענייה במינרלים ובוויטמינים והצמחים אינם מקבלים ממנה את הדרוש להם. אדמה מתה אינה יכולה להחיות את עצמה ועל כן נוצר הצורך לדשן אותה בדשנים כימיים על מנת לגדל את הצמחים. אדמה דלה מניבה צמחים דלים, חלשים וחולים. לצמחים מרוססים מערכת חיסון ירודה. הם אינם יכולים להילחם כראוי בנגיפים, בפטריות ובחרקים, ולכן נזקקים לחומרי הדברה על מנת לשמר אותם.
צמחים חולים אינם מסוגלים לייצר שמנים אתריים בעלי איכויות ריפוי. לעומת זאת, צמחים הגדלים באדמה אורגנית חזקים יותר, מכילים אחוז גבוה יותר של שמנים אתריים ואיכותם עולה בהרבה על איכות שמנים אותם מייצרים צמחים המטופלים בחומרי הדברה, בהורמונים ובדשנים כימיים.
במרפאה שלנו, אנו משלבים ידע רחב ממספר תחומים ומכינים מוצרים טבעיים המורכבים מצמחים סינים ומערביים, שמנים ארומטיים וויטמינים. אנו מתמחים בהכנת מוצרים המתאימים אישית לכל מטופל.
 
המוצרים שלנו
  • קרמים לכל סוגי העור
  • פילינג ומסיכות מסוגים שונים לעור הפנים
  • מוצרי טיפוח לגוף
  • מוצרי טיפוח לשיער
  • שמני מרפא לטיפול בכאבים, מחלות חורף, מחלות עור ועוד
 
כל המוצרים הטיפוליים ומוצרי האנטי-אייג'ינג הקוסמטיים שלנו עשויים מחומרים טבעיים בלבד באיכות הגבוהה ביותר. כל המוצרים אנטי אלרגניים, אינם מכילים דטרגנטים, רעלים כימיים, תוצרי לוואי של נפט וחומרים משמרים.

שיטות הטיפול שלנו
זוארץ
רפואה סינית
דיקור סיני
צמחי מרפא
טיפול בקפסולת אוקסיזן
אוקסיזן
זוארץ
רפואה סינית
דיקור סיני
צמחי מרפא
טיפול בקפסולת אוקסיזן
אוקסיזן
כל הזכויות שמורות לשאול ולילך זוארץ 2019
good