הטיפולים שלנו
דיקור סיני - אקופונקטורה
דיקור באמצעות מחטים הינו פרקטיקה הנפוצה מזה כ-2,000 שנה ברחבי סין. טיפול זה מתבסס על התפיסה של הגוף כמערכת המשלבת כוחות ואיכויות שונות, המיוצגים ע"י האיברים והמרידיאנים. הכנסת המחטים בנקודות מסוימות משפיעה על זרימת הצ'י במרידיאן, וכתוצאה מכך על אופן תפקודו של איבר מסוים הקשור לנקודה .
 
להזמנת טיפול
דיקור באמצעות מחטים הינו פרקטיקה הנפוצה מזה כ-2,000 שנה ברחבי סין. טיפול זה מתבסס על התפיסה של הגוף כמערכת המשלבת כוחות ואיכויות שונות, המיוצגים ע"י האיברים והמרידיאנים. הכנסת המחטים בנקודות מסוימות משפיעה על זרימת הצ'י במרידיאן, וכתוצאה מכך על אופן תפקודו של איבר מסוים הקשור לנקודה ואף על קבוצת איברים - זאת בשל ההשפעות ההדדיות של האיברים האחד על השני.
בעולם מוכרות מספר טכניקות דיקור שונות המייצגות אסכולות שונות. ההבדלים מתבטאים בעובי המחט, בחומר ממנו היא עשויה, בזווית ואופן החדרת המחט ובמספר המחטים בכל דיקור. כך למשל בדיקור יפני נשתמש לרוב במספר רב של מחטים מצופות סיליקון, בדיקור אנטי-אייג'ינג נשתמש לעיתים במחטי כסף, דיקור לפי שיטת חמשת האלמנטים יטפל בנקודה אחת בלבד וכו'.
הדיקור הוא אחד הכלים העיקריים בטיפולים בקליניקה. אנו למדנו מספר שיטות ויש ביכולתנו לבחור בטכניקה המתאימה ביותר הן למטופל והן לטיפול. לעיתים נבחר לשלב טכניקות שונות בטיפול אחד, לדוגמה: פתיחה בדיקור יפני להקלה מיידית של כאב, והמשך במחט בודדת לטיפולו בכשל התפקודי הגורם לכאב.

 
יתרונות השיטה
  • מענה למגוון רחב של בעיות, גופניות ונפשיות
  • אפשרות טיפול במספר בעיות שונות בו זמנית
  • משך טיפול קצר יחסית - כ-20 דקות
  • אפשרות לתוצאות גם בסדרת טיפולים קצרה
  • מתאים לכל הגילאים
  • ללא כאב


כל הזכויות שמורות לשאול ולילך זוארץ 2019
good